Yurt içinden..

Natro Hosting
Hosting firması denilince son zamanlarda ilk akla gelen isim farklılaştı. Artık bir Türk firması olması ve de sunduğu mükemmel hizmeti ile farklılaşan Natro Hosting ilk akla gelen oluyor. Aslında 15 senedir hizmet veren ve bu tür ihtiyaçları olanların çok da yabancı olmadığı bir isimden söz ediyoruz ama özellikle son yıllarda en iyilerden biri değil en iyi isim olarak nitelenmesi Natro Hosting üzerindeki bakışları arttırdı. Lafı uzatmadan Natro Hosting hakkında detaylı bilgilere geçelim ve merak edenler için firmanın avantajlarından dezavantajlarından söz edelim. Böylece Natro Hosting tercih etmek isteyenler yaşadıkları tereddütleri de geride bırakabilecekler.
En iyi Türk hosting firmaları arasında değerlendirilen ve 15 yıllık geçmişi bulunan firma, 150 binden fazla web sitesini bünyesinde barındırıyor. Yani, bu da şu demek oluyor ki, Natro Hosting Türkiye’de en fazla web sitesi barındıran Türk şirketidir. Bu da hem gurur veren hem de güven veren bir özellik. Hizmet ağı genel olarak alan adı, hosting, sunucu ve güvenlik hizmetleri çerçevesinde olan şirket, toplamda 210 binden fazla kullanıcıya sahiptir. Bu da dünyanın en büyük hosting firmalarını incelediğimizde karşılaştığımız rakamlara çok yakın olduğunu gösteriyor. Yani bir Türk firması olarak oldukça iyi bir başarıya sahiptir. Natro Hosting, 150 binden fazla web sitesini, yaklaşık olarak sayısı 2500 ‘ü bulan kiralık sunucuya yönlendirmektedir. Şirketin hizmet ağından söz etmişken şirket kapsamında yer alan bazı hizmetleri de özellikle belirtmek gerek. En iyi Türk hosting firması olarak bildiğimiz Natro Hosting, backorder, marka patenti, PCI tarama gibi farklı hizmetleri de kapsamaktadır. Bu tür yan hizmetler ile birlikte ihtiyacınız olan her türlü özel hizmeti bir arada bulmanızı sağlıyor.
Diğer taraftan hosting hizmeti ya da benzeri diğer yan hizmetleri almak isteyenlerin en çok ilgilendiği ve aynı zamanda en çok endişe ettiği konu destek ekibinin performansıdır. Pek çok firma müşteri desteği konusunda sınıfta kaldığından tercih edilmezken Natro Hosting bu konuda oldukça başarılı görünüyor. 25 kişilik bir Hosting destek ekibi söz konusudur. Bu özelliği ile de Hosting sektöründeki en büyük destek ekibine sahip olduğunu belirtmemiz gerek. En iyi hosting desteğine ulaşabileceğiniz şirket, telefon, e-posta ve canlı destek gibi farklı kanallar üzerinden kullanıcıların ekibe ulaşmasını sağlamaktadır. Üstelik 7/24 ulaşmanız mümkün. 7/24 sorunsuzca online dünyada yer alabilir, karşılaştığınız sorunları profesyonel ekip sayesinde en hızlı şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bugün Natro Hosting ekibi, İstanbul Mecidiyeköy ‘de 4 katlı bir binada, 1200 metrekarelik bir alanda çalışmalarını yürütmekte ve kullanıcılarına mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde de bugün kendi veri merkezine sahip olan bir hosting şirketi olma özelliğini göstermektedir. Konumunun vermiş olduğu avantajları da değerlendiren firma, internet altyapısını TTNet, Seabone, Borusan Telekom gibi firmalardan almaktadır. Kısacası kurulu olan sistem, adeta mükemmelliği ortaya serer ve de Türk kullanıcılar için en kaliteli ve en kullanışlı hizmeti sunar. Sunulan hizmetlerin çeşitliliğinin çok olması, kalitesi hizmetin mevcut olması ve bunun yanı sıra destek ekibinin sorunsuzca 7/24 çalışıyor olması bir kullanıcının bekleyeceği temel ve en önemli özelliklerin mevcut olduğunu gösteriyor. Dolayısıyla Natro Hosting, bugün özellikle Türk kullanıcılar için en cazip olan seçenektir. 15 yıllık tecrübesi ise bu tercihinizde ne kadar da doğru bir karar verdiğinizi gösteriyor. Çünkü tecrübesi ile birlikte gelişen ve eksiklerini gideren ekip, son yıllarda en iyi Türk hosting firmaları listesinin başında yer alıyor.
Kullanıcıların ilgisini çekecek diğer detaylara değinmeden önce merak edilenlerden biri olan panel konusuna değinelim. Natro panel adı ile anılan kullanıcı paneli, tam anlamı ile kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. İşlemlerinizi kolayca gerçekleştirmeniz ve de aradığınız bilgilere kolayca ulaşmanız hedeflenmiştir. En iyi Türk hosting firması olarak bilinen Natro Hosting üzerinden aldığınız alan adı, hosting ve kiralık sunucu ve benzeri hizmetleri, Natro panel olarak adlandırılan panel üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz sizin için daha dertsiz hale gelecek, daha az endişe yaratacak. Siteminin sorunsuzluğu, panelin kullanışlılığı çok önemli detaylardır ve adeta iş kolaylaştırıcı etki yaratacaktır. Bu yüzden panel yapısı ve kullanışlılığı ile Natro Hosting ‘in bir kez daha ön plana çıktığını ve dikkatleri üzerine çektiğini görüyoruz. Müşteri memnuniyetinin temel alındığı şirket, bu hedef doğrultusunda hizmet vermekte ve bu sayede en iyiler listesine yükselmektedir. 1999 yılından bu yana verdiği alan adı servisleri hizmeti, web hosting, sunucu kiralama ve de barındırma hizmeti ile çeşitli güvenlik çözümleri ile Natro Hosting, tercih edebileceğiniz en cazip isimlerden biridir. Uluslararası web hosting sektöründe hatırı sayılır bir konuma gelen şirketi, içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Şirketin önemli farklılıklarından biri, her hangi bir sorun sebebi ile destek ekibine ulaştığınızda, ilk bağlantınızda sorunun çözülmesi hedeflenir. Bu da çok daha hızlı bir şekilde sorunların çözülmesi yani kullanıcıların çok daha sorunsuz bir şekilde hizmet alması demektir. Bu farklılığın yanı sıra, şirket kullanıcılarına 15 gün koşulsuz iade garantisi vermektedir. Alan adı servisleri kapsamındaki hizmetler hariç tutulmak üzere verilen bu garanti, oldukça önemlidir. Bu sayede aldığınız hizmet size güven verir ve daha başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Şirket vizyonu, uluslararası web hosting sektöründe sürekli yükselen bir sıralamaya sahip olmak olan şirket, en yüksek standartları sunmak, yeni standartlar oluşturmak ve hem insana hem çevreye duyarlı öncü bir firma olmayı hedeflemektedir. Ayrıca misyonu ise kurulduğu günden bu yana değişmemiştir. Misyonu öncelikle müşterilerin ihtiyaçlarını maksimum memnuniyet çerçevesinde gidermek olan Natro Hosting, bu iş anlayışını sürekli geliştirdiği iş kalitesi ile bir araya getirir. Servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servislerin içeriğini zenginleştirmek, uygun fiyat dengesini korumak ve müşteriye her zaman maksimum seviyede avantaj sunmak gibi artı değerler, Natro Hosting misyonunun birer parçasıdır. Samimi ve çalışkan bir ekibin kurulmuş olması da yine önemli şirket avantajlarından biri. Bu ekip sayesinde, en kısa sürede verimli bir çözüm süreci yürütülebilir. Hem satış hem de satış sonrası süreçlerde, ekibin profesyonelliği ile en iyi sonuçlara ulaşılmaktadır. Gelişen dünya standartlarını yakalamak ve bunları kullanıcılar ile buluşturmak ise şüphesiz ki Natro Hosting gibi başarılı bir hosting firması için olmazsa olmazdır. En iyi hosting firması denilince akla gelen, sektöre hâkim olmaktır. Yenilikleri takip edip bünyesine katabiliyor olmak da iyi bir hosting firması için olmazsa olmaz olarak değerlendirilir. Bu yüzden gelişen dünya standartlarını, sektör yeniliklerini bulabileceğini firmayı tercih edebilir ve teknoloji dünyası ile olan bağınızı daha sıkı sıkıya tutabilirsiniz. Hosting denilince ilk akla gelenlerden olan Natro Hosting ‘i içiniz rahat bir şekilde tercih edebilir, mükemmel sonuçlar inşa edebilirsiniz. Şirket kapasitesi, hizmet anlayışı, profesyonel ekibi ve de tecrübesi ile size sürekli memnuniyeti vadediyor. Bu fırsatlardan yararlanmak özellikle Türk kullanıcılar için oldukça cazip bir seçim olacaktır. Üstelik Natro panelin kullanışlılığı ile yönetim süreci de sizin için çok daha kolay bir hal alıyor.